АПЛИКАЦИИ ЗА ГАМЕМАСТЕР

Go down

АПЛИКАЦИИ ЗА ГАМЕМАСТЕР

Пишување by EaglE on Пон Фед 13, 2017 8:45 pm

Ваше име и презиме(РЛ)
Вашиот ницк на сервер?
Колку години сте(13+)
Колку време играте самп
Зошто мислите дека треба да сте ГМ?

EaglE
Admin

Број на мислења : 7
Join date : 2017-02-13

Преглед на профилот на членот http://nlrpg.iftopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот