ВО ВРСКА СО СЕРВЕРОТ (ПРОЧИТАЈ!!!)

Go down

ВО ВРСКА СО СЕРВЕРОТ (ПРОЧИТАЈ!!!)

Пишување by EaglE on Пон Фед 13, 2017 8:52 pm

NEWLIFE ROLEPLAY
Серверот е основан од страна на
Мики Јакимов , Мартин Богатинов , Радомир Лефков
Серверот е хостиран од CYBER HOSTING
СЕРВЕРОТ Е ЗАШТИТЕН ОД ДДОС НАПАДИ 24/7
АДМИН ТИМ 24/7 НА РАСПОЛАГАЊЕ НА ИГРАЧИТЕ

EaglE
Admin

Број на мислења : 7
Join date : 2017-02-13

Преглед на профилот на членот http://nlrpg.iftopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот